Rozwody Złotów

 

Kancelaria Radcy Prawnego Anna Chabiera specjalizuje się w prawie rodzinnym i opiekuńczym, w tym w sprawach o rozwody. Radca prawny, mający takie same uprawnienia jak adwokat, z powodzeniem poprowadzi Państwa sprawę o rozwód, alimenty, opiekę lub podział majątku. Swoją ofertę kierujemy nie tylko dla mieszkańców z miasta Złotów, ale i z obszaru całego kraju.

Do każdej powierzonej nam sprawy podchodzimy w sposób indywidualny, gdyż każda sprawa jest inna. Wiemy jak ważne dla naszych klientów jest powierzenie swojej sprawy o rozwód właściwej osobie. Wierzymy, że jesteśmy najlepszym wyborem. Rozumiemy potrzeby naszych klientów. Gwarantujemy Państwu dyskrecję i rzetelność. Służymy nie tylko poradą prawną, ale pomagamy w załatwieniu wszelkich formalności związanych ze sprawami o rozwody: uczestniczymy w pozasądowych ustaleniach między małżonkami, udzielamy stosownych porad, przygotowujemy pozwy oraz dalsze pisma procesowe, bierzemy czynny udział w rozprawach sądowych.

Sprawy o rozwód należą do niezwykle wyjątkowych zagadnień, ponieważ najczęściej dotykają bardzo intymnych sfer naszego życia. Z tych względów wymagają ze strony pełnomocnika dużej dozy empatii. Podstawą każdej współpracy pomiędzy klientem a radcą prawnym musi być wzajemne zaufanie. Tylko ono może nam zagwarantować prawidłowe poprowadzenie sprawy. Warto dodać, że radca prawny jest zobowiązany do zachowania tajemnicy zawodowej. Możemy więc być spokojni, że żadna informacja przekazana radcy prawnemu w sprawie o rozwód nie zostanie ujawniona osobom postronnym.

Zapraszam do skorzystania z naszych usług – Rozwody Złotów

telefon radca Chabiera

+48 795 219 070

adres radca Chabiera

Piła, ul. Kadetów 4/1 (wejście od ulicy Podchorążych)

mail radca Chabiera

kancelaria@radca-chabiera.pl

PRO BONO Porady prawne
telefon radca Chabiera

+48 795 219 070

adres radca Chabiera mail radca Chabiera

kancelaria@radca-chabiera.pl

PRO BONO Porady prawne